Blog o zemědělské půdě

Cenné rady z oblasti investic do zemědělských a investičních pozemků.

Nejsledovanější zemědělské profily v ČR
24.11.2023 - Miriam Vojtová
Přečteno 15x

Sledujeme dění na českém internetu a zároveň v zemědělském prostředí a přicházíme s žebříčkem 20 nejoblíbenějších zemědělských profilů na sociálních sítích v České republice v roce 2023.

Celý článek >>
Celkem 73 článků
Tipy na nejznámější zemědělské výstavy v ČR
14.11.2023 - Tereza Zavadilová
Přečteno 141x

Chystáte se v následujícím roce se svým zemědělským podnikem na výstavu? Máme pro vás hned 4 tipy na největší a nejznámější zemědělské výstavy v ČR. Nenechte si uniknout tato legendární místa a přihlaste se také se svými produkty. O jaké výstavy se jedná? A kam zavítá Půda v aukci?

Celý článek >>
Půdní Bulletin 11/23: zemědělská inspirace & 6. narozeniny
4.11.2023 - Petra Bilaniukova
Přečteno 136x

Rok se s rokem sešel a portál Půda v aukci oslavil další výročí! V říjnu to bylo 6 let od chvíle, co se na portále zaregistroval první člověk. 6 let zpátky všechno začalo. Od té doby jsme společně ušli pořádný kus cesty… Rok 2023 ještě nekončí, i tak už ale víme, že pro nás je rok 2023 zlomový.

Celý článek >>
Kde hledat pozemky na prodej?
1.11.2023 - Petra Bilaniukova
Přečteno 1477x

Pokud čtete tento článek, pravděpodobně aktuálně přemýšlíte nad koupí pozemku, případně jste si možná už koupí pozemku prošli. Poradíme vám totiž, kde hledat pozemky přesně podle vašich požadavků a jak na to, aby vám neunikla žádná dobrá nabídka. Možností, jak prodávat a kupovat pozemky (nebo jiné nemovitosti) je v současné době i díky internetu velké množství…

Celý článek >>
Jak využít portál Půda v aukci naplno
31.10.2023 - Petra Bilaniukova
Přečteno 346x

Od svého počátku zažil portál Půda v aukci hned několik změn a ke dnešnímu dni nabízí svým uživatelům spoustu technických vychytávek, o kterých je dobré vědět. Rádi bychom vám proto v dnešním článku shrnuli, jakých funkcí můžete na webu využívat.

Celý článek >>
Zjistit cenu zemědělské půdy ZDARMA.
Odhad posíláme do 24 hodin.
Odhad ceny půdy