Jak se portálu dařilo v roce 2021?

29.12.2021 - Miriam Vojtová
Přečteno 114x

Souhrn úspěchů, statistik a novinek, které přinesl rok 2021 do portálu Půda v aukci. Fungujeme již 4. rokem a povědomí o nás stále roste. Tento rok přinesl mimo úspěšných aukcí také technické vylepšení našeho systému a vysokou oblíbenost našich pravidelných newsletterů. Navíc jsme tento rok rozjeli projekt „Odhad zdarma“, kde může uživatel získat odhad ceny svého pozemku do 24 hodin zcela zdarma.

V roce 2021 na portále běželo na 244 aukcí zemědělských pozemků.

Portál Půda v aukci funguje jako zprostředkovatel aukcí zemědělských pozemků po celé České republice. (Jaký je rozdíl mezi aukcí a dražbou?) Nejvíce pozemků v našich aukcích se nacházelo ve Středočeském a Jihomoravském kraji, nicméně na portále najdete pozemky takřka z každého kraje ČR. O přípravu a plynulý průběh se stará naše šikovná asistentka Tereza.

Tento rok přinesl přes 6,5 tisíce nových odběratelů našich newsletterů.

Možnosti odebírat naše novinky, zajímavé aukce i články do emailu využívá více a více lidí. Od června má tyto newslettery na starosti naše markeťačka Natálie a dělá skvělou práci. Posílají se týdenní, měsíční i speciální nabídky nejen aukcí. Kdo z vás ještě neodebírá naše newslettery, o hodně přichází. Přidat se do jejich odběru můžete na úvodní stránce portálu.

Navštívilo nás přes 130 000 unikátních návštěvníků!

Rosteme. Během roku k nám zavítá spousty lidí, nicméně jsme vděční, že se k nám až čtvrtina z nich ráda vrací. Najdete nás z přehledem ve vyhledávačích, na Srealitách, našich sociálních sítích, médiích i partnerských webech jako je třeba Octopus Monitoring. Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na rok 2022.

Technické novinky v roce 2021

Letošní vývoj portálu byl enormní. Zde je jen pár viditelných novinek, kterých si mohl uživatel všimnout.

Na Facebooku nás sleduje přes 5 tisíc fanoušků

Sociální sítě válcují internetové prostředí. Věděli jste, že jsme i na Instagramu a youtube? Shlédněte naše vysvětlující videa nebo dejte like našim ovečkám na Instagram profilu. Hlavní podíl na našich úspěšných profilech má naše specialistka na sociální sítě Petra, která se také stará o náplň blogových článků.

Děkujeme vám za vaši přízeň v tomto roce a velmi se těšíme na ten příští. Přejeme vám úspěšný rok 2022.

Poslat dotaz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Zjistit cenu zemědělské půdy ZDARMA.
Odhad posíláme do 24 hodin.
Odhad ceny půdy