Rubriky

Odebírejte novinky do emailu

Loading

Sledujte nás

Novinka: Vytvořte si vlastní aukci!

26.1.2022

Vyzkoušejte si naší nejnovější technickou vychytávku! O co se jedná? Nově si můžete vložit inzerát na portál www.pudavaukci.cz sami. Příprava inzerátu zabere pár minut a navíc máte první vložení svého pozemku do aukce zcela ZDARMA. Jak na to? Všechny důležité informace najdete v tomto článku.

Pro koho je funkce Moje aukce určená?

Pro každého, kdo se rozhodl pro prodej svých pozemků. Nová technická vychytávka umožní rychlé a snadné vytvoření nové aukce. Díky tomu si na www.pudavaukci.cz můžete vystavit svůj vlastní inzerát, pokud máte pozemky k prodeji.

Víte, že v aukci prodáte svůj pozemek až o 8 % dráž než jste původně zamýšleli?

3 kroky ke zveřejnění vlastního inzerátu

Pokud jste se rozhodli své pozemky prodat, pojďme se podívat, jak jednoduché je vložit inzerát na portál Půda v aukci:

  1. Registrace na portále: Funkci mohou využít pouze registrovaní uživatelé. Pokud registraci nemáte, zaregistrujte se.
  2. Přihlášení do profilu: Přihlaste se do svého profilu. Úspěšné přihlášení si můžete ověřit tak, že v pravém horním rohu uvidíte své jméno v zeleném rámečku. Po kliknutí na jméno se dostanete do správy svého profilu, kde najdete i sekci „Moje aukce“. V této sekci si můžete přečíst pečlivý návod,
  3. Tvorba inzerátu: Zvolte možnost „vložit inzerát“. Dostanete se do formuláře, který stačí pečlivě vyplnit. Samotný inzerát se poté vygeneruje automaticky.

TIP: Do poznámky při tvorbě inzerátu napište všechny podstatné informace, které by podle vás v inzerátu měly zaznít. Může se jednat o pachtovní smlouvu, kvalitu půdy nebo třeba informaci o obci, ve které se vaše pozemky nachází.

Průběh aukce

Po odeslání formuláře se automaticky vygeneruje vaše aukce, kterou ještě zkontroluje makléřka a k aukci připraví fotografie. Následně vám finální podobu inzerátu pošle zpátky ke schválení. Domluvíte si podrobnosti, zodpovíte všechny dotazy a aukce se může spustit. Po celou dobu spuštění aukce za vás se zájemci bude komunikovat makléřka, stejně tak za vás v případě úspěšného prodeje bude zařizovat veškerou komunikaci s kupujícím a zajistí i smluvní dokumentaci.

Víte, že veškerou smluvní dokumentaci připravujeme pod dohledem naší advokátky? Nemusíte si proto dělat starosti ani se správným zněním smluv.

První vystavení aukce je zcela ZDARMA

Pokud máte zájem si prodej v aukci vyzkoušet, máte od nás první vystavení aukce zcela ZDARMA a to se všemi službami. Postaráme se o další propagaci inzerátu na portálu Sreality.cz, na Facebooku, kde nás sleduje přes 5.000 lidí. Inzerát také zašleme v newsletteru. V naší databázi je přes 12 tisíc unikátních zájemců o zemědělské pozemky z ČR.

Ve chvíli, kdy aukce v prvním kole nebude úspěšná, můžete se sami rozhodnout, jestli vyzkoušíte aukci znovu. Za další vystavení aukce si účtujeme poplatek, který pokryje výdaje na placenou propagaci inzerátu. Více informací se dočtete v uceleném návodu v sekci „moje aukce“.

Poslat dotaz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Zjistit cenu zemědělské půdy ZDARMA. Odhad posíláme do 24 hodin.Odhad ceny půdy