5 důvodů: Proč se prodej půdy formou aukce vyplatí?

31.3.2021 - Miriam Vojtová
Přečteno 55x

2 minuty čtení. Existuje mnoho snadných a rychlých způsobů, jak lidí dnes prodávají své pole. Nechte se inspirovat, proč jsme si vybrali právě formu aukce. Podotýkám, že u nás se nejedná o pozemky z exekučního příkazu.

Výhodně – V aukci prodávající většinou prodá půdu za vyšší cenu, než původně zamýšlel. (průměrně až o 8 %) Začíná se tzv. vyvolávací cenou, která je nižší a podle zájmu (příhozů) kupujících se její cena zvyšuje.

Bez rizika – Formou aukce neprodává majitel půdu anonymním lidem, ale již opravdu vážným zájemcům, kteří už tu akci „příhozu“ udělali.

Bezpečně – Aukce se může na portále zúčastnit pouze uživatel, který se zaregistruje a my ho telefonicky ověříme. Nedochází tedy k podvodným příhozům od pochybných uživatelů.

Profesionálně – Díky našemu prodejnímu týmu, který zařizuje jak vystavení inzerátu, jeho propagaci a následný prodej, máme 100% úspěšnost v zapsání pozemků.

Reálně – Prodejem v aukci díky příhozům účastníků neriskujete, že bude vaše nabídka příliš vysoká a že se prodej neuskuteční.

Zašlete nám číslo LV a název katastrálního území, kterého se to týká, uveďte Vaši požadovanou cenu za m2 a my vám zašleme zdarma odhad ceny i s návodem jak prodej v aukci u nás na portále můžete vyzkoušet.

O prodej půdy na portále se stará zkušená makléřka Kateřina Jindřichová – kj@chenen.cz 733 512 410.

Poslat dotaz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Zjistit cenu zemědělské půdy ZDARMA. Odhad posíláme do 24 hodin.Odhad ceny půdy