Tipy na nejznámější zemědělské výstavy v ČR

14.11.2023 - Tereza Zavadilová
Přečteno 330x

Chystáte se v následujícím roce se svým zemědělským podnikem na výstavu? Máme pro vás hned 4 tipy na největší a nejznámější zemědělské výstavy v ČR. Nenechte si uniknout tato legendární místa a přihlaste se také se svými produkty. O jaké výstavy se jedná? A kam zavítá Půda v aukci?


Na nejnovější tipy ze světa zemědělství můžete narazit ve FB skupině Svět zemědělců nebo u nás v newsletteru, ve kterém každý měsíc připravujeme Zemědělský zpravodaj. Jak na odběr newsletteru?


Naše pole – 18.6.-19.6. 2024

Výstava Naše pole se každoročně koná v Nabočanech, nedaleko Pardubic. Výstavu pořádá nakladatelství Profipress, které můžete znát, pokud pravidelně čtete časopis Zemědělec

I my jsme se letos zúčastnili této výstavy. A můžeme potvrdit, že o hodně přicházíte, pokud se této výstavy ještě neúčastníte. Toto datum si rozhodně zapište do svého kalendáře! 

Země živitelka – 22.-27.8.2024

Největší zemědělskou výstavu můžete navštívit přímo v Českých Budějovicích. Jedná se o 5 denní akci, na kterou přichází spousta lidí. Mezi svými jsou zde nejen zemědělci, ale i myslivci a lovci. Půda v aukci se v roce 2023 také zúčastnila výstavy Země živitelka. Potkali jste nás? 🙂

Den Zemědělce – 11.9.-12.9. 2024

Již z názvu vyplývá, že tato výstava je určená vyloženě pro zemědělce. Výstava se zaměřuje zejména na zemědělské nebo lesnické stroje. Na výstavě tradičně nechybí ani ministr zemědělství. Podle počtu návštěvnosti se jedná o opravdu důležitou výstavu. V minulých letech se na výstavě prostřídalo přes 12 tisíc lidí!  I tuto výstavu pořádá známé nakladatelství Profipress

Animal Tech – 2025 

A pokud se zaměřujete pouze na hospodářská zvířata, můžete se těšit na výstavu Animal Tech v Brně. POZOR! Výstava se ale koná až v roce 2025. Tato akce se specializuje na chovatelství, genetiku nebo zemědělskou techniku pro živočišnou výrobu. Kalendář pro rok 2025 možná ještě nemáte, ale pokud se budete chtít akce zúčastnit, doporučujeme hlídat, kdy pořadatelé spustí možnost přihlášení. 

A kam se v roce 2024 vydá Půda v aukci? To si zatím necháme pro sebe. Sledujte naše sociální sítě, kde vás budeme včas informovat. 

A na jakou výstavu se chystáte vy? Dejte nám vědět do komentářů!

Poslat dotaz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


Zjistit cenu zemědělské půdy ZDARMA.
Odhad posíláme do 24 hodin.
Odhad ceny půdy