Prodej zemědělské půdy v internetové aukci

Získejte až o 35 % výhodnější cenu než při běžném prodeji. Aukce půdy umožňuje výhodný nákup i prodej orné půdy, pastvin i lesů. Společně vytváříme trh s férovými cenami. Nákup a prodej vám pomůžeme vyřídit od podání nabídky až po sestavení kupní smlouvy. Spolehněte se na profesionály v oboru a začněte obchodovat ještě dnes.

Aktuální aukce

Konec aukce07.11.2019 I 09:00
Zobrazit
Konec aukce31.10.2019 I 09:00
Zobrazit
Přihlašte se k odběru novinek a už vám žádná aukce neunikne.

Využijte našich výhod

Nabízíme efektivní prodej a nákup půdy bez časově náročných jednání. Poskytujeme odborné poradenství a právní servis. Naší předností jsou dlouholeté zkušenosti v oboru a inovační propojení aukčního prodeje a online prostředí. S námi šetříte čas, finance i energii.

Úspora času a financí
Online aukce půdy šetří čas i finance. Na jednom místě vidíte přehlednou nabídku pozemků i jejich ceny. Oproti běžným prodejům zde nehrozí podvodné nabídky ani neférové ovlivňování podmínek.
Kompletní servis
Rádi vám poradíme s nastavením aukce, podáním nabídky i vyřízením kupních smluv. Náš tým složený ze zkušených profesionálů je připraven vám kdykoliv odborně pomoci. Neváhejte se na nás obrátit!
Krytí před riziky i spekulanty
Internetová aukce pozemků a tržní prostředí chrání prodávající i dražitele před zbytečnými chybami a nízkými nabídkami spekulantů. Obchodujte bez starostí na prověřeném a férovém online trhu s půdou. S námi prodáte půdu skutečně vážným zájemcům!
Provize pouze z uskutečněných prodejů
Nepodaří se vám pozemky prodat? Nevadí! Nabídka k prodeji vás nic nestojí. Provize je účtována pouze z úspěšně realizovaných prodejů. Obchodujte s námi a buďte úspěšní!
„Úspěšně jsme realizovali již více než 100 aukcí a prodali jsme v nich přes 220 ha půdy.“Naše aukce